Svet-Stranek.cz
Stránka klanu

vyplácení kreditů:Doufám,že se knám přidáte

vyplácení kreditů

Zde se dozvíte více podrobností,možností a způsobu žádání kreditů ať již novým členům tak i členům jenž zde v klanu patří již mezi veterány.
Jako každý klan jenž má zavedenou procentuální daň,tyto kredity vyplácíme zpět členům jenž o ně žádají,nebo je potřebují k dražbě vybavení nebo munice.
Jako Bonus se pokládá pro hráče kredit v hodnotě 50 000 000 při dosažení 12 LVL kdy už má možnost při prohraném boji ať již s npc tak i lodí cizí firmy,opravit se na základně 3-8.
Tyto kredity si hráč může použít na cokoli,dražba lodě , výbava , munice , .....

Každý člen má právo zažádat o zaslání kreditu,ale k jeho vyplacení dojde po zvážení AKTIVNOSTI hráče a jeho nárustu BZ. TZN pokud žádají hráči 2 a v klanové kase není dostatek hotovosti,kredit se posílá členovi jenž jej potřebuje nutněji ať už z existenčních důvodů (LASERY,RAKETY),nebo z důvodů vylepšení svého ůčtu (LOĎ),a ten druhý méně aktivní čeká do doby naspoření dalších finančních prostředků.Viz pořadník
 
Každý člen může zažádat o kredit jednou týdně jde-li o zanedbatelné částky od 1-3mega,a to už jak prostřednictvím odeslání klanové zprávy v sekci klan,tak už na hromadné skype konverzaci nebo facebooku našeho klanu.
 
Při vyplácení kreditů se vždy nahlíží k dosaženému kreditu hráčem - pokud někdo nestřílí,nebo jakémkoli způsobem (dražby) kredity zbytečně utrácí,bude mu poslán pouze 1násobek jeho množství kreditů.
 
 
Na těchto klanových stránkách se přesně dozvíte kdo je s vyplacením kreditů na dražbu-dražby na řadě,aby nedocházelo k nedorozumění ať již ze strany zástupců klanu tak již ze strany vás letců a pilotu